Dzień Dziecka

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z okazji tego wspaniałego święta wszystkim dzieciom, zarówno tym małym jak i dużym życzę samych radości i uśmiechu każdego dnia! W tym szczególnym dniu chciałbym również przytoczyć pewien cytat:

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.” – Janusz Korczak

Pamiętajmy, że to dzieci są naszą przyszłością, dlatego to my jako dorośli i ich opiekunowie powinniśmy o nią dbać. To my jesteśmy odpowiedzialni za to, aby czuli się bezpiecznie. Powinniśmy pracować na to, aby nasze dzieci żyły w tolerancyjnym, równym kraju, który umożliwi im dobry start i da im możliwość realizacji celów. Dbajmy również o środowisko. To natura ma ogromny wpływ na nasze życie, ma również tym samym wpływ na przyszłość naszych dzieci. Umożliwiajmy dzieciom rozwój i dajmy im dostęp do edukacji. Nauczmy nasze dzieci ważnych wartości oraz zasad, które będą mogły przekazywać z pokolenia na pokolenie. 

Z okazji Dnia Dziecka razem z moimi pracownikami wykonaliśmy dla Was drobne upominki w formie wiatraczków, które możecie od nas otrzymać dziś na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.

Podziel się tą informacją z innymi na:

Ostatnie wpisy