O Mnie

Urodziłem się 8 marca 1973 roku. Mam wspaniałą żonę Jadwigę oraz dwóch synów Ernesta i Karola. Z wykształcenia jestem inżynierem telekomunikacji. Pracowałem przy wielu projektach dla największych Klientów Orange Polska S.A., gdzie zdobyłem ogromne doświadczenie w zakresie wdrożeń, czy technologii, ale także w zakresie zarządzania oraz Smart City. Od najmłodszych lat czułem w sobie duszę społecznika. Początkowo zajmowałem się samorządem szkolnym. Tam nauczyłem się jak współpracować i osiągać założone cele. W latach 2014-2018 zostałem wybrany do rady Miasta Jelenia Góra. Dynamika zmian w samorządzie nauczyła mnie kompetencji, które wykorzystuję dziś w pracy poselskiej. Moje zaangażowanie docenili inni, stąd miałem przyjemność wziąć udział w „przygodzie życia społecznika” – Szkole Liderów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Dzięki tej inspiracji doprowadziłem do powołana Jeleniogórskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz wdrożenia programu Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny. Kieruję również  stowarzyszeniem w najmniejszej dzielnicy Jeleniej Góry i dzięki temu ukazuje jak można zmieniać rzeczywistość wokół siebie i promować swoje miejsce na ziemi. Jestem też jednym ze współautorów opracowania „III sektor dla Polski”, w części dotyczącej liderów i ich wpływu na rozwój organizacji.

Obecnie jestem koordynatorem Wiosny Roberta Biedronia w okręgu numer 1, gdzie odpowiadam za struktury w 14 powiatach, które są położone na terenie byłego województwa jeleniogórskiego i legnickiego.

Wszyscy, którzy mnie znają bliżej wiedzą, że moją pasją jest gotowanie. To właśnie stąd zrodził się pomysł dzielenia się z Wami moimi autorskimi przepisami i co tydzień na moim fanpage’u na Facebooku oraz w zakładce „Aktualności” pojawia się jeden przepis z serii #PosełGotuje!

Działania w Sejmie

0%
Frekwencja w głosowaniach
0
Złożonych interpelacji poselskich
0
Złożonych zapytań poselskich
0
Wystąpień w Sejmie

Mój Zespół

Marcin Soboń
Marcin SobońDyrektor Biura
Miasto Jelenia Góra. Jestem Doktorem nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz autorem artykułów naukowych i książek. W swoich pracach poruszam problemy bezpieczeństwa militarnego, energetycznego, geopolityki oraz myśli politycznej. Pracuję jako wykładowca Wyższej Szkoły Humanistycznej w Szczecinie filia w Zgorzelcu. W przeszłości pełniłem funkcję Naczelnika Wydziału Oświaty, Kwalifikacji i Promocji Zawodowej Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.
Magdalena Gałka
Magdalena GałkaPracownik Biura
Miasto Jelenia Góra. Mam 23 lata i jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na kierunku Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce. Spełniam się w pracy z ludźmi, dlatego doskonale odnajduję się jako asystentka posła. Wolny czas pochłaniają mi spotkania z przyjaciółmi, piesze wycieczki oraz wszelkie aktywności fizyczne, przede wszystkim piłka siatkowa.
Tomasz Gaździcki
Tomasz GaździckiAsystent Społeczny
Powiat Jaworski. Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (specjalność finanse i bankowość). Jestem pracownikiem samorządowym z ponad 20-sto letnim stażem zawodowym oraz działaczem społecznym. Jestem również założycielem Jaworskiego Obywatelskiego Ruchu Samorządowego, działającego od kilku lat na rzecz mieszkańców Jawora.
Aleksander Rerich
Aleksander RerichAsystent Społeczny
Miasto Jelenia Góra. Nazywam się Aleksander Rerich, mam 17 lat i pochodzę z Jeleniej Góry. Na co dzień jestem uczniem I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze. Jestem koordynatorem okręgowym Przedwiośnia w okręgu jeleniogórsko-legnickim i radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, a także asystentem społecznym Posła na Sejm RP Roberta Obaz. Działam w imię lepszego jutra!
Piotr Kohlman
Piotr KohlmanAsystent Społeczny
Powiat Głogowski. Mam 52 lata, mieszkam w Głogowie. Ukończyłem studia na kierunku fizyka i od 30 lat jestem nauczycielem przedmiotów ścisłych i członkiem Związku Nauczycielstwa Polskiego. Zostawiając politykę innym zgadzamy się by nam zabrano normalność, więc trzeba być tu i teraz pilnując przyszłości dla naszych dzieci i wnuków.
Przemysław Majewicz
Przemysław MajewiczAsystent Społeczny
Powiat Głogowski. Nazywam się Przemysław Majewicz. Jestem przedsiębiorcą oraz członkiem Wiosny Roberta Biedronia. W przeszłości byłem członkiem SLD. Działałem również w samorządzie studenckim. Obejmowałem stanowisko przewodniczącego samorządu studenckiego PWSZ Legnica. Jestem współzałożycielem PSUL (Porozumienie Studentów Uczelni Legnickich).
Joanna Orzechowska
Joanna OrzechowskaAsystent Społeczny
Powiat Legnicki. Z wykształcenia jestem konsultantką prawną i ekonomiczną oraz ekonomistką i administratywistką. Zawodowo pracuje jako doradca finansowy. Bardzo lubię działania społeczne. Przede wszystkim w kategoriach ochrony wartości konstytucyjnych, ale również praw kobiet i praw zwierząt. Działam również w obszarze promowania weganizmu.