Konkurs z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada

Już za kilka dni, 25 maja będziemy obchodzić Europejski Dzień Sąsiada! Z tej okazji zapraszam Was do udziału w konkursie na organizację Europejskiego Dnia Sąsiada! W dniach między 22 maja a 13 czerwca zaproście sąsiadów do wspólnego spędzenia czasu – zorganizujcie Dzień Sąsiada w swojej społeczności. Niech każdy z Was zabierze ze sobą coś, co umili wspólnie spędzony czas. Przekąski, napoje czy ulubioną muzykę.

Podczas Dnia Sąsiada wypracujcie wspólną inicjatywę, która może poprawić jakość waszego otoczenia. Może przydałaby Wam się ławka do wspólnego spędzania czasu? Albo rabatce pod domem brakuje kwiatów? Bądźcie kreatywni.

Osoby, które prześlą do mnie zdjęcia ze zorganizowanego Dnia Sąsiada wraz z opisem Waszego wspólnego projektu wezmą udział w konkursie, w którym nagrodą będzie dofinansowanie Waszej inicjatywy. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięć, które otrzymają jednorazowe dofinansowanie w kwocie 200 zł!

Zachęcam do udziału w konkursie – jest to doskonała okazja aby bliżej poznać sąsiadów i umocnić więzi!

Gdybyście mieli jakieś wątpliwości – zapraszam do kontaktu. Dzwońcie pod numer 500 040 140 lub piszcie do nas na adres [email protected] :)

Poniżej krótki rozkład jazdy:

  • 22.05.21 – 13.06.21 – organizacja Dnia Sąsiada
  • Do 25.06.21 – przesłanie niezbędnych dokumentów wskazanych w regulaminie
  • Do 30.06.21 – rozstrzygnięcie konkursu
  • Do 30.09.21 – przeprowadzenie inicjatywy stworzonej podczas Dnia Sąsiada, która zostanie dofinansowana

Zróbmy razem coś dobrego :)

Regulamin oraz niezbędne załączniki znajdziecie poniżej oraz moim fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/ObazRobert

Regulamin Konkursu Dzień Sąsiada
Karta zgłoszeniowa Dzień Sąsiada
Wniosek o dofinansowanie w konkursie na organizację Europejskiego Dnia Sąsiada
Pismo przewodnie

Podziel się tą informacją z innymi na:

Ostatnie wpisy